Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. apr
10:00
Vejgaard B
Støvring IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Vejgaard B
NUBI
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B52/Aalborg
Storvorde/Sejlflod B
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
Storvorde/Sejlflod B
Vejgaard B
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
NUBI
B52/Aalborg
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Vejgaard B
2
ASV
1
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Vejgaard B
0
Aalborgstudenternes IF
4
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Vejgaard B
4
FK Fjordsiden
1
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 257
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:00
Vejgaard B
Gug B (2)
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Vejgaard B
Nørresundby FB
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Nørresundby FB (1)
Vejgaard B (3)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Nørresundby FB (3)
Vejgaard B (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Vejgaard B (2)
NUBI (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Nørresundby FB (2)
NUBI (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Aalborg KFUM (1)
Langholt SK (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Aalborg KFUM (3)
Langholt SK (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Nibe B (1)
Aalborg KFUM (4)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Nibe B (4)
Aalborg KFUM (5)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Aalborg KFUM (5)
Nørresundby FB (3)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Vejgaard B (3)
Nibe B (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Langholt SK (2)
Nørresundby FB (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
NUBI (1)
Aalborg KFUM (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
NUBI (2)
Aalborg KFUM (3)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Langholt SK (1)
Vejgaard B (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Vejgaard B (1)
Nibe B (4)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Aalborg KFUM (4)
Nørresundby FB (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Vejgaard B (3)
Aalborg KFUM (4)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Nørresundby FB (3)
Nibe B (4)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
NUBI (1)
Langholt SK (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Nørresundby FB (2)
Aalborg KFUM (3)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
NUBI (2)
Langholt SK (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Aalborg KFUM (1)
Vejgaard B (2)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 216
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Vejgaard B (1)
Aalborg KFUM (5)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Nibe B (1)
Nørresundby FB (1)
U7 Drenge (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 217
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Vejgaard B
Brønderslev IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
Vejgaard B
Team Østvendsyssel
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 257
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vejgaard B
Jetsmark IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vejgaard B
Aalborg KFUM
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vejgaard B
Aalborg Chang
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vejgaard B (1)
AaB
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Holtet IF
Skalborg SK
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
AaB
Holtet IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Skalborg SK
Vejgaard B (1)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Vejgaard B
Aalborg Chang
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Vejgaard B
Randers Freja
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Vejgaard B
Nøvling FK
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Vejgaard B
Aalborg Freja (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Vejgaard B
Thisted FC
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Vejgaard B
Vanløse
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Vejgaard B
Støvring IF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Vejgaard B
St. Restrup IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Vejgaard B
Tornby IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Vejgaard B
Storvorde/Sejlflod B
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Vejgaard B
Thisted FC
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Vejgaard B
Aalborg Freja
M+32 A - 11M/9M - Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Vejgaard B
Rebild Syd
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Vejgaard B (1)
Kongerslev IF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Vejgaard B (2)
Skalborg SK
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Vejgaard B
LKB/Gistrup
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:10
Skalborg SK
Aalborg KFUM
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:10
Kongerslev IF
Nørresundby FB
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:50
Nørresundby FB
Vejgaard B (1)
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:50
Aalborg KFUM
Vejgaard B (2)
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vejgaard B
IF Skjold Sæby
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Vejgaard B
Aalborg Freja
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Vejgaard B
St. Restrup IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:30
Vejgaard B
Aabyhøj IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Vejgaard B
Aars IK
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Vejgaard B
Aalborg Chang (3)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Vejgaard B
Nibe B
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vejgaard B
Storvorde/Sejlflod B
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Vejgaard B
SfB-Oure FA
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vejgaard B
Nørresundby FB
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aalborg KFUM
Svenstrup-Godthåb IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Aalborg Chang (2)
Aalborg KFUM
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Nørresundby FB
Dronninglund IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Dronninglund IF
Aalborg Chang (2)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
Vejgaard B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Vejgaard B
Aabybro IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Vejgaard B
Nordens Paris FC
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Vejgaard B
Nibe B
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|